Svatba patří k nejvýznamnějším a nezapomenutelným životním zážitkům, jehož prožitek se pokusíme umocnit naší podmanivou hudbou.

Možností, jak nás během svatebního dne využít, je opravdu mnoho. Z našich zkušeností se nejlépe osvědčuje odpolední nebo večerní produkce, kdy jsme schopni během volného programu vytvářet příjemnou atmosféru a bavit vás i vaše hosty. Jednotlivé sety postupně vhodným výběrem skladeb gradujeme, aby byli stále energičtější a více taneční. Vzhledem k našemu lehce komornějšímu obsazení doporučujeme pro noční živější program ještě kombinaci s DJ nebo větší kapelou. Pokud byste měli zájem pouze o nás, rozhodně se nemusíte obávat, že si dostatečně nezatančíte.

Velmi často dotváříme hudební podkres během obřadu, který je zajisté nejvýznamnější částí svatebního dne. K obřadu je možné využít samotného pianisty, kytaristy nebo celého tria – záleží na vašich preferencích. Obvykle doprovázíme beze zpěvu příchod hostů k vytvoření atmosféry a na nástup ženicha a nevěsty již hrajeme zpívané skladby, které celou atmosféru umocní. Proslov oddávajícího necháváme bez doprovodu a přidáváme se až po polibku na špalír a gratulace další skladbou. Výběr skladeb na přání a uzpůsobení potřebám obřadu je samozřejmostí. Průběh obřadu závisí především na vás, a proto vašim individuálním požadavkům rádi vyjdeme vstříc.

Další možností je využít extra doprovodu pianisty během servírování oběda apod. Vaše individuální přání se snažíme respektovat a vždy najít společně vhodnou cestu.

Nabízíme až 135 minut živé produkce, kterou si můžete uzpůsobit dle potřeb vašeho harmonogramu – nejčastěji 3×45 min. Hudební produkce také zahrnuje zajištění ozvučení až do 150 lidí včetně možnosti využití mikrofonu pro moderování nebo pouštění reprodukované hudby k podkresu během pauz.

SVATBY

FIREMNÍ AKCE

Představujete nový produkt, pořádáte konferenci, večírek pro zaměstnance nebo plánujete obchodní setkání? Naše vystoupení zaručeně obohatí atmosféru celé akce.

Chcete-li průběh večera zpestřit koncertně pojatou kulturní vložkou, náš energický projev plný emocí přinese nevšední hudební zážitek pro vaše důležité chvíle s partnery, přáteli i zaměstnanci. 

Naopak naše komornější uskupení skvěle zapadá k hudebnímu doprovodu galavečeře, kterou nenaruší a lehce podmaluje. Pro ještě decentnější podkres je možné využít pouze doprovodu pianisty.

Pokud je koncept akce odlehčenější, snažíme se hosty skrze naši hudbu bavit i třeba díky více tanečním skladbám. Pro živější představení je možné dle individuální domluvy rozšířit kapelu o bubeníka.

Díky mnoha zkušenostem samozřejmě plně respektujeme veškeré náležitosti akce, potřebu být organizovaní i časovou flexibilitu během příprav a chodu celého večera. Proto se snažíme maximálně komunikovat s vaší eventovou agenturou, aby byl zajištěn hladký průběh večera.

Chystáte-li oslavu narozenin, výročí nebo neformální setkání s přáteli, můžete jej pozvednout naším vystoupením na skvělou úroveň. Kapela může být navíc skvělým darem a překvapením pro oslavence i ostatní hosty. Individuální přístup ke každé akci je základem, že budou sladěna očekávání i případná přání a že celý večer bude mít hladký průběh.

Nabízíme až 135 minut živé produkce, kterou si můžete uzpůsobit dle potřeb vašeho harmonogramu – nejčastěji 3×45 min. Hudební produkce také zahrnuje zajištění ozvučení až do 150 lidí včetně možnosti využití mikrofonu pro moderování nebo pouštění reprodukované hudby k podkresu během pauz.

SOUKROMÉ OSLAVY

Zarezervujte si naši kapelu již dnes!

Menu
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this