Technické specifikace

Co potřebujeme:

 •   Prostor 4×3 m
 •   Přístup k elektrické síti (230V)
 •   Přístřešek a podium (volitelně) pro venkovní vystoupení
 •   Přibližně 90 minut na přípravu a zvukovou zkoušku

Disponujeme kompletním technickým vybavením nejvyšší úrovně. Součástí hudební produkce je ozvučení až pro 150 lidí – záleží na velikosti i konceptu akce, proto preferujeme individuální domluvu. Možnost zapůjčení mikrofonu pro moderování nebo pouštění hudby k podkresu je samozřejmostí.

Pro větší akce doporučujeme zajištění techniky ze strany pořadatele. Technické požadavky jsou detailně popsány v rideru.

Nabízíme:

 •   Až 135 minut hudební (zpívané) produkce
 •   Variabilní možnost jednotlivých setů (např. 3×45 min., 4×30 min. apod.)
 •   Extra doprovod pianisty nebo kytaristy k podkresu oběda, večeře aj.
 •   Skladbu na přání pro speciální příležitost
 •   Hudební doprovod obřadu
 •   Flexibilita času příprav a zvukové zkoušky
 •   Vhodný dress-code

Možnost rozšíření kapely o bubeníka pro živější a více taneční produkci

FAQ – Často Kladené Otázky

Naučíte se skladbu na přání?

Skladba na přání je pro nás samozřejmostí a pro svatbu tuto možnost vždy nabízíme v ceně. Abychom byli schopni skladbu v náležité kvalitě nacvičit a zahrát, je nutné nás kontaktovat minimálně měsíc před vystoupením. Zároveň je nutné počítat s tím, že skladba bude velmi pravděpodobně přearanžovaná pro naše uskupení, aby ji bylo možné živě zahrát. Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc, nicméně se může výjimečně stát, že skladbu kvůli žánrové odlišnosti nebo použitým nástrojům nebude možné v našem uskupení zahrát. Individuálně je možné se dohodnout na přípravě více skladeb na přání za menší poplatek.

Mohu vybrat playlist?

Jsme moc rádi, když můžeme na přípravě playlistu pracovat společně. Spíše než sestavení striktně daného playlistu je obvykle nejlepší, když nám dáte vědět, které písničky MUSÍ zaznít a které naopak NE, abychom mohli během vystoupení daný set uzpůsobit atmosféře změnou pořadí skladeb.

Kolik potřebujete místa?

V ideálním případě potřebujeme prostor o rozměrech alespoň 4×3 metry, nicméně v případě omezeného prostoru jsme schopni se vtěsnat i na menší plochu. Vždy se snažíme respektovat prostorové možnosti a plně se jim přizpůsobit jak rozestavením, tak nastavením zvukové aparatury. Pro venkovním vystoupení je důležité zajistit vhodný přístřešek, který ochrání techniku před eventuálním deštivým počasím. Doporučujeme také zajistit pódium, které izoluje od vlhkosti ze země.

Kolik času potřebujete na přípravu?

Délka přípravy se odvíjí od přístupu do místa konání. Za předpokladu, že je možné zavést techniku autem blízko k pódiu a v cestě nejsou žádné schody nebo jiné překážky, jsme schopni vše připravit a nazvučit do 60 minut. Při zhoršeném přístupu je lepší počítat alespoň 90 minut. Pokud je aparatura zajištěna ze strany pořadatele, jsme schopni nástrojové vybavení zapojit a nazvučit nejrychleji do 20 minut.

Hrajete po celé ČR?

Jsme schopni přijet kamkoliv v rámci České republiky i do zahraničí. Vše záleží na domluvě a příplatku za cestování.

Menu
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this